Műtárgy, antikvitás

Tételek száma: 31

Antik ezüst (Ag.) borítású toilette tükör, fa hátlappal, jelzett (1865), mesterjeggyel, támasztórésszel, pótolt tükörrel, hiányzó szögekkel kis horpadással, monogrammal. A HR monogram Navratilné Hegedüs Rózsikát, Jókai Mór unokahúgát jelőli, akinek apja Hegedűs Sándor (1875-1953) író, miniszter. 47×45 cm / Antique silver mirror with hallmark
11067.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
644.07
760.00
Tevan Margit (1901-1978): Talpas kínálótál, kecske figurákkal, vörösréz, jelzett, m:10 cm, d:17 cm
11068.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
67.80
80.00
23
Háború előtti bányász díszkabát kiváló és hiánytalan állapotban. jelzés nélkül. / Pre-war miner uniform for special occassions in complete and flawless condition.
11069.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
122.03
144.00
XX. sz. eleje. Szecessziós asztali lámpa. réz testtel, porcelán foglalattal, eredeti üvegbúrával, új elektromos vezetékkel / Art Nouveau table lamp with original glass, new wire. 34 cm
11070.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
81.36
96.00
Tajtékpipa, ezüst (Ag.) áttört fejjel, homlokán Kossuth faragott arcképével, a csapillesztésnél Martiny felirattal, jelzett, bőrtokban, 14×9 cm /  Meerschaum pipe with silver (Ag.) head, with a carved Kossuth-portrait on it, with an inscription (Martiny) at the mortise, with hallmark, in leather case, 14×9 cm
11071.

Tajtékpipa, ezüst (Ag.) áttört fejjel, homlokán Kossuth faragott arcképével, a csapillesztésnél "Martiny" felirattal, jelzett, bőrtokban, 14×9 cm / Meerschaum pipe with silver (Ag.) head, with a carved Kossuth-portrait on it, with an inscription ("Martiny") at the mortise, with hallmark, in leather case, 14×9 cm

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
50.85
60.00
11
Kétrészes fa pipa szárral, fém fejjel, jelzett (Gora Trade Mark), m: 23,5 cm /  Wooden pipe with metal head, with hallmark (Gora Trade Mark), with stem, h: 23,5 cm
11072.

Kétrészes fa pipa szárral, fém fejjel, jelzett ("Gora Trade Mark"), m: 23,5 cm / Wooden pipe with metal head, with hallmark ("Gora Trade Mark"), with stem, h: 23,5 cm

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
30.51
36.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.