Militária

Tételek száma: 76

cca 1808 Balta Miklós (?-?) későbbi százados huszáregyenruhában, akvarell, papír, német nyelvű felirattal, paszpartuban, üvegezett díszes fa keretben, 28,5×21 cm /  cca 1808 Nicolaus von Balta (?-?) in k. k. Hussar uniform, watercolour, on paper, with notes in German, in passepartout, in a glassed wooden frame, 28,5×21 cm
12039.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
88.14
104.00
16
cca 1828 Balta Miklós (?-?) huszárkapitány, az Arcieren-Leibgarde tagja, színezett rézmetszet, papír, német nyelvű felirattal, üvegezett díszes fa keretben, 45×35,5 cm /  cca 1828 Nicolaus von Balta (?-?) k. k. Hussar Captain, member of the Arcieren-Leibgarde, coloured copper etching, on paper, with notes in German, in a glassed wooden frame, 45×35,5 cm
12040.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
54.24
64.00
14
1834 Házassági engedély katona részére / Marriage licence for soldier.
12041.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
1841 Magyar katona elbocsájtó levele / Hungarian soldier disarming warrant 56x48 cm
12042.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
67.80
80.00
1855 Roger Fenton (1819-1869) brit fotográfus: Maréchal Pelissier fotója. A Krími háború idején készített fotósorozat az első hadi fénykép sorozat volt a viilágon. A képen Jean-Jacques Pélissier (1794-1864) francia marsall látható. Kiadta T. Agnew & Sons. Rendkívüli ritkaság, fotótörténeti és militária érdekesség! /  1855 Roger Fenton (1819-1869): Marshall Pelissier General of the British army. Photo from the Crimean War series. The series is the first war-photograph series of the World. Issued by T. Agnew and Sons. Salted print. Rarity! Image size: 16x19 cm Page size 37x51 cm Some stains on the backside, but overall in great condition.
12043.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
372.88
440.00
1866 Habsburg-Tescheni Albert Frigyes Rudolf főherceg a porosz-olasz-osztrák háború osztrák fővezér aláírt rendelete, melyben a seregbeli büntető és kegyelmező hatalmat átruházza Anton Freiherr von Lempruch ezredesre. Decretum és parancs két aláírt okmány /  1866 Austrian-Russian.Italian war. Decret of Erzherzog Albrecht Friedrich Rudolf von Österreich-Teschen leader of the Austrian Army in which he entitles the jurisdiction and penal authority to colonel Anton Freiherr von Lempruch (1826 - 1894). Decret and order, two signed documents
12044.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
67.80
80.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.