Grafikai mappák, folyóirat- és katalógusritkaságok

Tételek száma: 9

Farkasházy Miklós (1895-1964): 20 lino mappa. Linómetszet, papír, jelzett, 35×26 cm (20×), összesen: 20 db, Officina, én. Borító mappán szakadások.
10600.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
101.69
120.00
Gara Arnold (1882-1929): 10 db illusztráció Kleist: Marquise von O c. novellához. Rézkarc (próbanyomat), papír, jelzett, összesen: 11 db, 16×11,5 cm
10601.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
61.02
72.00
Marosán Gyula (1915 - 1996) - mappa, 11 lap a 20-ból (Toronto, 1967), linómetszet, Sorszámozott, összesen 50 példányban megjelent mappa. Mindegyik linómetszet mind szignált, 45 x 37 cm / Julius Marosan. Set of 11 lino-cuts (out of 50) Signed, numbered.
10602.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
67.80
80.00
Masereel, Frans (1889-1972): Danse Macabre. Bern, 1941. Herbert Lang, Sorszámozott 635/1000. 25 egészoldalas metszettel. Kiadói kartonálásban, gerinc leszakadt. / With 25 full page illustrations. Spine torn off. 25x34 cm
10603.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.68
48.00
Medgyes László (1892-?): Figurák mappa. Színes litográfia, papír, jelzett, 21×15 cm (10×), összesen: 10 db. Bp., 1917. Dick Manó. Összesen 120 számozott példány készült. Ez a példány a 97 számú.
10604.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
271.19
320.00
Simon János György (1894-1968): Autor dun bec de gaz [Egy gázlámpa körül]. Dessins a la pointe sur verre. Párizs, 1925. 11 db üvegkarc, papír, jelzettek, foltos mappában, 13×18 cm
10605.

Simon János György (1894-1968): Autor d'un bec de gaz [Egy gázlámpa körül]. Dessins a la pointe sur verre. Párizs, 1925. 11 db üvegkarc, papír, jelzettek, foltos mappában, 13×18 cm

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
203.39
240.00

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.