Fotó

Tételek száma: 256

1935 Kinszki Imre (1901-1945): Délelőtt a parkban, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 28x23 cm / Imre Kinszki (1901-1945): Morning in the park, vintage photo with artists stamp on the verso, 28x23 cm
11534.

1935 Kinszki Imre (1901-1945): Délelőtt a parkban, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 28x23 cm / Imre Kinszki (1901-1945): Morning in the park, vintage photo with artist's stamp on the verso, 28x23 cm

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
677.97
800.00
cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945): Vasárnapi ebéd, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 28,5x22,5 cm / Imre Kinszki (1901-1945): Sunday lunch, vintage photo with artists stamp on the verso, 28,5x22,5 cm
11535.

cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945): Vasárnapi ebéd, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 28,5x22,5 cm / Imre Kinszki (1901-1945): Sunday lunch, vintage photo with artist's stamp on the verso, 28,5x22,5 cm

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
677.97
800.00
cca 1930 Angelo (1894-1974): Királynő, vintage felvételről készült mai nagyítás, 25x18 cm / Angelo (1894-1974): Queen, modern copy of vintage photo, 25x18 cm
11536.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4.75
5.60
cca 1910 Balogh Rudolf (1879-1944): Ismeretlen nő portréja. Ceruzával és Balogh Rudolf címkéjével jelzett nagyméretű vintage fotó kartonon. Fotó méret 17x22 cm
11537.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
cca 1936 Csík Ferenc (1894-1984): Játék, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
11538.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
14.24
16.80
Csókás Péter: Vintage fotóművészeti alkotás. pecséttel jelezve 18x25 cm
11539.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.78
8.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.