Festmények és grafikák

Tételek száma: 125

Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Petofi: A jó öreg kocsmáros. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26,5× 18,5 cm
10000.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
67.80
80.00
Altorjai Göbel János (?-?): Hóviharban. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 63×44 cm
10001.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
271.19
320.00
Ádler Mór (1826-1902): Baross gőzhajó a Balatonon. Olaj, vászon, jelzett, 73×100 cm
10002.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
745.76
880.00
Basch Andor (1885-1944): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, sérült antik keretben, 51×59 cm
10003.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
406.78
480.00
Basch Árpád (1873-1944): Őszi vihar a siófoki kikötőben. Olaj, vászon, jelzett, blondel kereteben, 40×58 cm
10004.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
406.78
480.00
Barcsay Jenő (1900-1988): Vihar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×16 cm
10005.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
30.51
36.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.