Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 494

Adorjáni Endre (1950-) 1981. Tamási Áron egyoldalas bronz emlékérem (120mm) fa lapra erősítve (270x230mm), hátoldalon a készítő szignójával T:1-
30986.

Adorjáni Endre (1950-) 1981. "Tamási Áron" egyoldalas bronz emlékérem (120mm) fa lapra erősítve (270x230mm), hátoldalon a készítő szignójával T:1-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ács József (1931-) ~1964. Dr. Bárczi Gusztáv 1890-1964 / Magyar Gyógypedagógusok Egyesülete kétoldalas bronz emlékérem + a Magyar Gyógypedagógusok Egyesületének akkori tagjairól és Dr. Bárczi Gusztávról készült fotó (80mm) T:1- kis patina
30987.

Ács József (1931-) ~1964. "Dr. Bárczi Gusztáv 1890-1964 / Magyar Gyógypedagógusok Egyesülete" kétoldalas bronz emlékérem + a Magyar Gyógypedagógusok Egyesületének akkori tagjairól és Dr. Bárczi Gusztávról készült fotó (80mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Asszonyi Tamás (1942-) 1973. Budapest MDCCCLXXIII / 1873-1973 Pest-Buda egyesítésének emlékére kétoldalas öntött bronz emlékérem (86mm) T:1- patina Hungary 1973. Budapest MDCCCLXXIII / 1873-1973 For the unification of Pest-Buda double-sided, cast bronze commemorative medallion (86mm) C:AU patina
30988.

Asszonyi Tamás (1942-) 1973. "Budapest MDCCCLXXIII / 1873-1973 Pest-Buda egyesítésének emlékére" kétoldalas öntött bronz emlékérem (86mm) T:1- patina Hungary 1973. "Budapest MDCCCLXXIII / 1873-1973 For the unification of Pest-Buda" double-sided, cast bronze commemorative medallion (86mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Asszonyi Tamás (1942-) 1992. Miles Davis Kiállítás és Koncert Vajda Lajos Stúdió - Dalmát Pince - Szentendre Szept 5 - Szept 5-28 kétoldalas, öntött bronz plakett (86x109mm) T:1-,2 patina
30989.

Asszonyi Tamás (1942-) 1992. "Miles Davis Kiállítás és Koncert Vajda Lajos Stúdió - Dalmát Pince - Szentendre Szept 5 - Szept 5-28" kétoldalas, öntött bronz plakett (86x109mm) T:1-,2 patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Asszonyi Tamás (1942-) DN RÁBATEX kétoldalas, nagyalakú bronz plakett 90mm T: 1-
30990.

Asszonyi Tamás (1942-) DN "RÁBATEX" kétoldalas, nagyalakú bronz plakett 90mm T: 1-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
B. Kopp Judit (1943-1995) Családjainkért - Noé a Nagycsaládosok Egyesületének Díja, egyoldalas bronz emlékérem dísztokban (77mm) T:1-
30991.

B. Kopp Judit (1943-1995) "Családjainkért - Noé" a Nagycsaládosok Egyesületének Díja, egyoldalas bronz emlékérem dísztokban (77mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bajnok Béla (1937-2020) / Szabó Géza (1939-) 1990. Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére 1989. október 23. / Republica Hungariae kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:2
30992.

Bajnok Béla (1937-2020) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére 1989. október 23. / Republica Hungariae" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
30993.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bánszky Sándor (1888-1918) DN Ecce homo egyoldalas bronzírozott fém plakett (212x135mm) korabeli fakeretben (390x312mm) T:1-
30994.

Bánszky Sándor (1888-1918) DN "Ecce homo" egyoldalas bronzírozott fém plakett (212x135mm) korabeli fakeretben (390x312mm) T:1-

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Bányai József (1933-2015) DN Pénzügyi és Számviteli Főiskola (PSZF) / Gr. Széchenyi István jelzett Ag emlékérem, műanyag dísztokban (31,30g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina
30995.

Bányai József (1933-2015) DN "Pénzügyi és Számviteli Főiskola (PSZF) / Gr. Széchenyi István" jelzett Ag emlékérem, műanyag dísztokban (31,30g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Beck András (1911-1985) 1989. Nagy Imre öntött bronz plakett, hátoldalán 1958 Június 16. 1989 gravírozva, eredeti dísztokban (70x66mm) T:2
30996.

Beck András (1911-1985) 1989. "Nagy Imre" öntött bronz plakett, hátoldalán "1958 Június 16. 1989" gravírozva, eredeti dísztokban (70x66mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1949. Petőfi Sándor 1823-1849 / A Néppel Tüzön-Vizen Át! 1949.VII.31. kétoldalas bronz emlékérem (77mm) T:1- patina, fülnyom HPII 188
30997.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1949. "Petőfi Sándor 1823-1849 / A Néppel Tüzön-Vizen Át! 1949.VII.31." kétoldalas bronz emlékérem (77mm) T:1- patina, fülnyom HPII 188

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft