Plakát

Tételek száma: 96

15182.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Kalotaszegi Madonna, 1943. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Sárdy János, Adorján Éva, Tompa Pufi, Rajnay Elly, Benes Ilona, Czuppán Flóra szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lap tetején apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with very small damage on the top, otherwise in good condition, lithograph on paper.
15183.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
15184.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
15185.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
15186.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Helbing Aranka (1898-1974): A Délvidéki Liga gyűjtése a vagonlakók és menekültek gyámolítására, kiadja: Klösz és Fia, restaurált, hajtott, 95×62 cm
15187.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Most egy abroszt kaptam ingyen, mert előfizettünk P. 1440-el az 1931 évre a Tündérujjak Kiadóhivatalában. Budapest IV. Szervita Tér 3. Az abrosz szegélye Indanthren festésű, reklám plakát, hajtott, restaurált, 96x62 cm
15188.

Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): "Most egy abroszt kaptam ingyen, mert előfizettünk P. 1440-el az 1931 évre a Tündérujjak Kiadóhivatalában. Budapest IV. Szervita Tér 3. Az abrosz szegélye Indanthren festésű", reklám plakát, hajtott, restaurált, 96x62 cm

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
15189.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
15190.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
cca 1970 Nyaraljon az agárdi kempingben, plakát, Szűcs Pál (1906-1969) grafikája, feltekerve, hajtásnyomokkal, 82×57 cm
15191.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
15192.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
cca 1965 Inkább tejet alkohol helyett, plakát, jelzett, hajtott, felcsavarva, 82×56 cm
15193.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft