Festmények és grafikák

Tételek száma: 599

Lakner László (1936-): Hommage á Fontana, 2000. Olaj, karton. Jelezve balra lent: Lakner 2000. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 70x48,5 cm / László Lakner (1936-): Hommage á Fontana, 2000. Oil on board. Signed lower left: Lakner 2000. With autograph description on the reverse. Framed. 70x48,5 cm
10000.

Lakner László (1936-): "Hommage á Fontana", 2000. Olaj, karton. Jelezve balra lent: Lakner 2000. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 70x48,5 cm / László Lakner (1936-): "Hommage á Fontana", 2000. Oil on board. Signed lower left: Lakner 2000. With autograph description on the reverse. Framed. 70x48,5 cm

Kikiáltási ár:
950 000 Ft
2 567,57
2 794,12
Kernstok Károly (1873-1940): Dunapart, 1910-19 körül. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Kuruc Margitnak Kernstok Károly. Hátoldalán tájkép vázlat. 55x90 cm. Kurucz Margit, Radnai Béla (1873-1923) szobrászművész második felesége volt. Radnai 1911-ben vette el feleségül Kurucz Margitot, nem sokkal a pozsonyi Petőfi-szobor leleplezése előtt, így a festmény legnagyobb valószínűség szerint az 1910-es években készült.
10001.

Kernstok Károly (1873-1940): Dunapart, 1910-19 körül. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: "Kuruc Margitnak Kernstok Károly". Hátoldalán tájkép vázlat. 55x90 cm. Kurucz Margit, Radnai Béla (1873-1923) szobrászművész második felesége volt. Radnai 1911-ben vette el feleségül Kurucz Margitot, nem sokkal a pozsonyi Petőfi-szobor leleplezése előtt, így a festmény legnagyobb valószínűség szerint az 1910-es években készült.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 027,03
1 117,65
26
10002.

Kikiáltási ár:
650 000 Ft
1 756,76
1 911,76
Feszty Masa (1895-1979): Art deco hölgy. Olaj, vászon. Kartonra kasírozva. Kissé sérült. 84x53 cm
10003.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
Csáji Attila (1939-): Organikus Spakli kalligráfiák X, 1964. Olaj, papír. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett keretben. A művész korai absztrakt alkotása! 41x58 cm
10004.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
Ottó László (1966-): Freedom-in-unity, No. 13, 2021. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán, restaurált. 90×90 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse. Restored.
10005.

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
864,86
941,18
17
Koppány Attila (1947-): Varázsceruza. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 58x58 cm
10006.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
459,46
500,00
10007.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Női akt. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív fakeretben. 80x61 cm
10008.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Paripa és madár. Filctoll, papír, jelzett. Paszpartuban. 18x18 cm
10009.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
10010.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10011.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft