Militária

Tételek száma: 93

32806.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
32807.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:EF NMK 249.
32808.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erők Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalagon + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn kitüntetés mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:2-3 szennyeződés, folt, patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces (AVSTR) bronze decoration on ribbon + Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF-F dirty, spotted, patina NMK 249., NMK 428.
32809.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erők Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalagon + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn kitüntetés mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:2-3 szennyeződés, folt, patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces (AVSTR)" bronze decoration on ribbon + Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF-F dirty, spotted, patina NMK 249., NMK 428.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1914. Pro patria 1914 fém gyűrű (20mm) szép állapot
32810.

1914. "Pro patria 1914" fém gyűrű (20mm) szép állapot

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
14
1916. Károly-csapatkereszt ezüstözött Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:1- Hungary 1916. Charles Troop Cross silver plated Zn decoration with original ribbon C:AU  NMK 295.
32811.

1916. "Károly-csapatkereszt" ezüstözött Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:1- Hungary 1916. "Charles Troop Cross" silver plated Zn decoration with original ribbon C:AU NMK 295.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1917. Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott bronz kitüntetés, eredeti, de sérült mellszalaggal, BRONZE jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:1-,2 kissé kopott aranyozás, ph. Hungary 1917. Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords gilt bronze decoration, with original but damaged ribbon, and BRONZE hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF slightly worn gilding, edge error NMK.: 327
32812.

1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti, de sérült mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:1-,2 kissé kopott aranyozás, ph. Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" gilt bronze decoration, with original but damaged ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF slightly worn gilding, edge error NMK.: 327

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1917. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés eredeti mellszalagon WAA gyártói jelzéssel + viselői igazolás Szautner Ferenc nevére T:1- oxidáció Hungary 1917. Charles Troop Cross Zn decoration with original ribbon with WAA manufactures sign + bearer certification for Ferenc Szautner C:AU oxidation NMK 295.
32813.

1917. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon "WAA" gyártói jelzéssel + viselői igazolás Szautner Ferenc nevére T:1- oxidáció Hungary 1917. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon with "WAA" manufacture's sign + bearer certification for Ferenc Szautner C:AU oxidation NMK 295.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
32814.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2- ph. Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration without hallmark, without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error NMK: 306.
32815.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2- ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration without hallmark, without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error NMK: 306.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés fül és mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht T:3 oxidáció Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration withour ear and ribbon. Sign.: R. Placht C:F oxidation NMK 328.
32816.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés fül és mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht T:3 oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration withour ear and ribbon. Sign.: R. Placht C:F oxidation NMK 328.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht (38mm) T:2 ly., ph. Hungary 1918. Wound Medal - Laeso Militi Zn decoration without ribbon. Sign.: R. Placht (38mm) C:XF hole, edge error NMK 328.
32817.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft