Térképek

Tételek száma: 95

cca 1930-1940 Németh József - Koch István: Történelmi atlasz a magyar történelem tanításához. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., II+32 p. Kiadói tűzött papírkötés.
19623.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930-1940 A magyar glóbus. Csonka-Magyarország vármegyéinek atlasza. A Révai Irodalmi Intézet ajándéka a Révai Kis Lexikona megjelenése alkalmából. Bp., é.n., Révai, 4 p. + 7 t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
19624.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hajts Lajos: A térképolvasás gyakorlati kézikönyve (a katonai térképek tartalma és használata), a Turistaság és Alpinizmus kiadása, szép állapotban, 72p
19625.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1970 ÁFOR üzemanyag töltő állomások Budapest és Magyarország leporello térkép laminálva
19626.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1960 Pécs térképe utcajegyzékkel 36x36 cm szakadt borítóval
19627.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1890-1910 Magyarország a bécsi béke korában (1606), 1:3000000, tervezte Dr. Acsády Ignác, rajzolta Kogutowicz Manó, a Magyar Földrajzi Intézet Rt. kiadása, lap széle sérült, 28×33,5 cm
19628.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1913 Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1913. évre. Többek közreműködésével összeáll.: Kogutowicz Károly. Bp., Magyar Földrajzi Intézet, 2 t. + 70+37+(6) p. + 46 t. (színes térképek). Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap hiányzik.
19629.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1923 Plan de Paris. Indicateur des rues. Métropolitain - Nord-Sud - autobus - tramways. Monuments de Paris. / Párizs utcajegyzéke és térképe (autóbusz- és villamosvonalak, nevezetességek). Párizs, 1923, Cartes Taride, 130+(6) p. + 1 (kihajtható) t. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19630.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1938 Magyarország új északi határvidéke, kétoldalas Pesti Hírlap térkép, hajtva, jó állapotban 41x57 cm
19631.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 9.: Vác, Visegrád. Szerk.: Bodnár Gyula. Bp., 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Térképekkel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19632.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1883 Halaváts Gyula: Versecz és vidéke térképe vászon, színezett. 52x38 cm
19633.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1895 Magyar korona országainak hegy- és vízrajzi térképe, terv. és rajz.: Kogutowicz Manó, kiadja Kogutowicz Manó és Ta Magy. Földrajzi Intézete, vászonra kasírozva, hatjások mentém kissé szakadt, korabeli lapszéli ceruzás jegyzetekkel, 32,5x44,5 cm
19634.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft