1880 körül, Biedermeier díszpohár, többrétegű hámozott üveg, korának m... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~500008/1880-korul-Biedermeier-diszpohar-tobbretegu-hamozott-uveg-koranak-megfelelo-kopasokka~II2730394
2730394
11545
429
Glass-objects
Leírás: 1880 körül, Biedermeier díszpohár, többrétegű hámozott üveg, korának megfelelő kopásokkal, szájpereme aranyozott, kopott, m: 13 cm
: karap_norbert