24 000 Ft
64,86 EUR, 70,59 USD
Taunton britain silver plate fém teás készlet, 4 db, fém, ezüstözött, oldalán "Griffin" név gravírozással, alján, jelzett, kissé sérült. m: 23, 27, 13 és 15 cm