Márvány asztali képtartó, XX. sz. első fele, az egyik oldalon sérült,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500013/Marvany-asztali-keptarto-XX-sz-elso-fele-az-egyik-oldalon-serult-ragasztassal-javitott~II2725942
2725942
12300
427
Flea Market
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Márvány asztali képtartó, XX. sz. első fele, az egyik oldalon sérült, ragasztással javított, 12x5x4 cm
: karap_norbert