Kondor Béla jelzéssel: A festő. Olaj, kréta, falemez. Kissé sérült fak... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Kondor-Bela-jelzessel-A-festo-Olaj-kreta-falemez-Kisse-serult-fakeretben-65x50-cm~II2733050
2733050
10637
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Kondor Béla jelzéssel: A festő. Olaj, kréta, falemez. Kissé sérült fakeretben. 65x50 cm