Meissen reggelizőkészlet. 6 személyes. 19. század. Jelzett. A cukortar... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Meissen-reggelizokeszlet-6-szemelyes-19-szazad-Jelzett-A-cukortarto-hianyzik-Talcan-mi~II2714374
2714374
11179
426
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
Leírás: Meissen reggelizőkészlet. 6 személyes. 19. század. Jelzett. A cukortartó hiányzik. Tálcán minimális lepattanás. Egy desszertes tányér ragasztott.
: nagy_andras