Deák B. Ferenc (1938-2004): Anyám szülőháza. Olaj, fa. Jelzett. Hátold... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Deak-B-Ferenc-1938-2004-Anyam-szulohaza-Olaj-fa-Jelzett-Hatoldalan-autograf-feliratt~II2719016
2719016
10063
426
22000
Leírás: Deák B. Ferenc (1938-2004): Anyám szülőháza. Olaj, fa. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm
: pk