Plakát

Tételek száma: 96

14845.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
14846.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
cca 1930 Karácsonyra takarékgáz, Konecsni György (1908-1970) art deco plakátja, jó állapotban, 24,5×16,5 cm
14847.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Konecsni György (1908-1970): A felszabadult Budapest művészete, Magyar Nemzeti Galéria, 1960. Plakát, papír, ofszet, jelzett a plakáton, Offset Nyomda. 83x57,5 cm. Feltekerve, lap tetején apró szakadással és törésnyommal.
14848.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1930 VIM takarításhoz, art deco plakát, szignált (F.M.) jó állapotban, 24,5×16,5 cm
14849.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
9 db MDF választási plakát valamint ritka plakátok a rendszerváltás idejéből
14850.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
1945 Matiné az MKP XIII. kerületi szervezetének szervezésében palkát 43x57 cm
14851.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Omega együttes plakátja a tagok arcképeivel (Kóbor, Benkő, Presser stb.), 1960-as évek vége, Beller Iván fotói, apró foltokkal, lapszéli apró sérülésekkel, 47,5x56,5 cm
14852.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
14853.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Bambi üdítőital, gyártja: Hazai Szikvíz és Üdítő Italok Üzeme, plakát, hajtott, 56×40 cm
14854.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
cca 1900 Dreher olasz reklám plakát. Szecessziós litográfia. Szakadásokkal 24x30 cm
14855.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
14856.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft