Nyomtatványok

Tételek száma: 325

4 db XIX. sz-i Méhner kiadású ponyva: A pozsonyi harczjáték, Mátyás király meg az olasz, Faragó Jancsi története, Keresztúton
14514.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1801 II. Ferenc rendelete a napoleoni háborúk miatt felvett államkölcsön kifizetésének átütemezéséről 4 p.hajtva
14515.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1837 Képe Szent Anna Asszony Tsuda-tévő Kezének, fametszet, papír, nyomatott Budán Gyurián János és Bagó Műárton betűivel, lapszéli, metszetet nem érintő sérüléssel, kisé foltos, 15x19 cm
14516.

1837 Képe Szent Anna Asszony' Tsuda-tévő Kezének, fametszet, papír, nyomatott Budán Gyurián János és Bagó Műárton betűivel, lapszéli, metszetet nem érintő sérüléssel, kisé foltos, 15x19 cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1859 A Nővilág c. hetilap 1859. febr. 13-i száma, Pest, Landerer és Heckenast-ny., 97-112 p., néhány apró sérüléssel
14517.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1860 A Szépirodalmi figyelő teljes induló fél évfolyama. bekötve. Jamniczky Lajos (?-1895) építész műgyűjtő pecsételt ex librisével Sérült félvászon kötésben.
14518.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1862 gr. Pálffy Móricz lőszer és fegyvertartást szanckionáló rendelet, hirdetménye. 34x53 cm
14519.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14521.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1872 Gróf Lónyay Menyhért miniszterelnök és neje meghívója Pásztélyi János királyi táblai bíró részére, táncestélyére kártyán, 10,5x16 cm
14522.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
cca 1880 Ótátrafüred felső része, 16,5×23 cm
14523.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1890 Hertkovcei malom tulajdonos halotti értesítője
14524.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1892 Táncrend litho címlappal, szakadt. Üres 13 cm
14525.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1892 Esztergom, Örömhangok melyekkel főméltóságú és főtisztelendő Vaszary Kolos urat Magyarország hercegprímását, esztergomi érseket... ünnepélyes beiktatása alkalmából fiui hódolattal üdvözli a Pannonhalmi Szent-Benedekrend, 8p
14526.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft