Petőfi portré litográfia jelzett 25x20 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Petofi-portre-litografia-jelzett-25x20-cm~II2712225
2712225
10684
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Petőfi portré litográfia jelzett 25x20 cm
: hsz