Plakát

Tételek száma: 82

14848.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Száz férfi és egy kislány, 1937. (One hundred men and a girl). Art deco moziplakát (filmplakát, rácsplakát. Deanna Durbin és mások szereplésével. Litográfia, papír. Nemes jelzéssel a litográfián (Nemes László?). Kuti és Csertyánszky nyomda, Bp. Universal Pictures. Széleinél kissé sérült, hajtásnyomokkal,. 95×31,5 cm. A Kuti és Csertyánszky nyomda mindössze három évig, 1935-től 1938-ig működött. Ritka! / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie (One hundred men and a girl) starring Deanna Durbin, lithograph on paper, with smaller damages. 95×31,5 cm.
14849.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
A láp virága, 1943. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Fényes Alice (Aliz), Jávor Pál és mások szereplésével. Herczeg Ferenc regénye. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda. Erdélyi-Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám. Sérült, hiányos, foltos, hajtásnyomokkal 98×31,5 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in damaged condition, lithograph on paper.
14850.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Nevadai hajtóvadászat. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Franchot Tone szereplésével. Rendezte: Allan Dwan. MFI Film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal, foltos. 95×30,5 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie Trail of the Vigilantes, lithograph on paper, in damaged condition.
14851.

Nevadai hajtóvadászat. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Franchot Tone szereplésével. Rendezte: Allan Dwan. MFI Film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal, foltos. 95×30,5 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie "Trail of the Vigilantes, lithograph on paper, in damaged condition.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
1921 Így győz Hazánk! színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, szélein szakadásokkal, hajtott, 31,5×23,5 cm
14852.

1921 "Így győz Hazánk!" színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, szélein szakadásokkal, hajtott, 31,5×23,5 cm

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
14853.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
14854.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
14855.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
45,95
50,00
Baleset ellen védekezz! Plakát terv, 1930-40 körül. Tempera, karton, jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) műve. Lap tetején apró sérülésekkel. 47x62,5 cm.
14856.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Baleset ellen védekezz! Naponta 120 Baleset. Tempera, karton, jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. 1930-40 körül. Plakátterv. Hátoldalán Baleset ellen védekezz alulra jöjjön. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 62,5x47,5 cm
14857.

Baleset ellen védekezz! Naponta 120 Baleset. Tempera, karton, jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. 1930-40 körül. Plakátterv. Hátoldalán "Baleset ellen védekezz alulra jöjjön". Lapszéli kisebb sérülésekkel. 62,5x47,5 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14858.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14859.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft