Képkeretek

Tételek száma: 21

Régi faképkeret, asztali kitámasztós, szép állapotban, 16x213 cm
12410.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db préselt fa keret, üveg sérült, 49x39cm
12411.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Üvegezett faképkeret, sérülésekkel, benne Jean Clouet: Férfi portré nyomatával. 21x17 cm
12412.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeret, alpesi tájat ábrázoló, 1900 körüli nyomattal, belső méret: 46x62 cm, látható méret: 44,5x60 cm
12413.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Dekoratív üvegezett fakeret nyomattal, belső méret: 50x40 cm
12414.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Szecessziós stílusú, nagyméretű, három részre osztott üvegezett, kissé kopott régi fakeret, nyomattal, belső méret: 42x42 (középső rész), 21,5x42,8 cm (két szélső része).
12415.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
12416.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dekoratív, régi, üvegezett ovális fa képkeret, Szent Pál hímzett szentképpel, kereten kisebb sérülésekkel, belső méret: 29x24,4 cm
12417.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dekoratív, régi üvegezett ovális fakeret, aranyszínű paszpartuval, színezett zongoralecke vászonképpel (?). Hátoldalán Neustadtl Ernő képkeretező 1930-35 körüli címkéjével. Belső méret kb. 8x13,4 cm
12418.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 44,5x38cm
12419.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Petőfi Sándor 1848-ban (Barabás Miklós litográfiája után készült modern nyomat). Dekoratív, üvegezett fakeretben, kopott. 47,5x32,2 cm
12420.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dekoratív, régebbi üvegezett, kissé sérült fakeret. Tájkép nyomattal (Dekoratíve Landschaften a Dekorative Vorbilder sorozatból, 1900 körül). Belső méret kb. 25x33 cm
12421.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft