Metszetek

Tételek száma: 54

cca 1900 Piglhein Dante Beatricéje. Fénnyomat kartonon, saroktöréssel 13x19 cm
10588.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10589.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10590.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1842 Portsmouth kikötő két acélmetszet, paszpartuban 18x12 cm
10591.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1850 Stevenson felső sínes lóvontatta villamosa. Fametszet, papír. + 2 villamos fametszet / Tram woodcut prints 23x11 cm
10592.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883): A váci temető Pesten, sculp: G.M.Kura, metszet, 12x16 cm
10593.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1598 Hajó fametszető képe paszpartuban, Megjelent: Münster, Sebastian: Cosmographey...Basel, 1598. Henricpetri. 8,5x8 cm
10594.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Biedermeier női és férfi divatok, 1838. Akvarellel színezett acélmetszet, papír. Az Allgemeine Modenzeitungból. Hajtásnyommal. Lap alja kissé sérült. 15x26,5 cm
10595.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1890-1900 23 db rotációs fametszet német ny. folyóiratokból, többek közt Margitay Tihamér: Eine delikate Frage, 17×24 cm körüli méretekben, néhány kevés kissé foltos, részben lapszéli sérülésekkel sérült
10596.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Alt, Rudolf (1812-1905): Pest abudai partról, litográfia, papír, a szerző Buda-Pest c. könyvéből (Bp., 1845), 18×26 cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Lapméret 27x20 cm
10597.

Alt, Rudolf (1812-1905): Pest a'budai partról, litográfia, papír, a szerző "Buda-Pest" c. könyvéből (Bp., 1845), 18×26 cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Lapméret 27x20 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Alt, Rudolf (1812-1905): Pest és Buda a lánczhíddal, litográfia, papír, a szerző Buda-Pest c. könyvéből (Bp., 1845), 18×26 cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Lapméret 27x20 cm
10598.

Alt, Rudolf (1812-1905): Pest és Buda a' lánczhíddal, litográfia, papír, a szerző "Buda-Pest" c. könyvéből (Bp., 1845), 18×26 cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Lapméret 27x20 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11
Eduard Weixelgärtner (1816-1873): Sok szerencsét (Viel Glück). Akvarellel színezett litográfia, papír. Jelzett a litográfia alatt nyomtatva. J. Höfelich özvegy nyomása. Kissé foltos. 16x12,5 cm
10599.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft