Bolhapiac

Tételek száma: 546

Régi faragott fa barométer, kopásnyomokkal, m: 50 cm
11719.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
11720.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Régi puska, kopott, jelzés nélkül, h: 100 cm
11721.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Antikolt design asztali lámpa, működik, szép állapotban, m: 41 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
11722.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Historizáló, öntött bronz doboz, kopásnyomokkal, zöld bársony betéttel, 16x12x9cm
11723.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
9
Keleti dísz puska, rozsdanyomokkal, h: 52 cm
11724.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Kínai ékszertartó mini szekrény, fa-jáde, hiányos. Korrodált réz szerelékekkel, 14x10 cm, m:18 cm
11725.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kínai jádeberakásos fa ékszeres, doboz, kopott, 13x10x8cm
11726.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Valeant orvosi táska, 3db orvosi műszerrel. Kopott. H: 50 cm
11727.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Retró fém elsősegély mentődoboz, benne vegyes fogorvosi, fogtechnikai eszközök. Korának megfelelő állapotban, 22x16,5x9,5 cm
11728.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
6 fiókos lakkozott ékszerszekrény, távol-keleti ornamentikával festett, zárral, kulcs nélkül kopott, 39x31,5x13,5 cm
11729.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Piknikkosár, nád, 2 db bőr füllel, kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, egyik csat hiányzik, 22,5x18x14 cm
11730.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft