Single hungarian issues at a very low starting price
Kikiáltási ár:
14 000Ft 37,84EUR, 41,18USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül: Szűz Mária. Francia emlék, talapzatán N de D áttört motívum. Notre de Dame. Patinázott fém. Kopott patinával és aranyozással, Párizs, 1900 körül, m: 25,5 cm