Porcelán

Tételek száma: 194

Zsolnay selyemfényű, eozinmázas béka. Nádor Judit (1934-2016) terve. Jelzett, 1980 körül, Pécs, minimális lepattanással egyik ujja alatt, álló helyzetben nem látszik, m: 16 cm
11161.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
11162.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
11163.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
647,06
Fürstenberg 1936 Berlini Olimpia porcelán sas figura - Olympia - Adler. Fehér mázas, jelzett, sérülésekkel. 12,5 cm / Germany, Third Reich. A 1936 Berlin Olympics Porcelain Eagle Figurine by Fürstenberg
11164.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
13
11165.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Villeroy&Boch, Bohemia, Meissen, Staffordshire (vegyes) márkájú, nagy részben jelzett étkészlet, porcelán, néhány sérülésekkel.
11166.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
7 db süteményes tányér, fajansz, Brown-Westhead, Moore & Co. (BWM) Nagy Britannia, Cauldon Place, Hanley cca. 1862-1904. Hüttl Tivadar forgalmazójegyével. 2 darabon csorba. Mázrepedésekkel, kopásokkal. Jelzett, d:19,5cm
11167.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11168.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11169.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Herendi Apponyi mintás porcelán óra quartz óraszerkezettel és aranyozott lábakkal hibátlan állapotban. 15x24x5cm
11170.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Herendi Déryné, fehérmázas porcelán, jelzett, m: 37 cm
11171.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:21 cm
11172.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft