Tétel

Katalógusszám:

13382.
421. Lezárult gyorsárverés
Térképek

Kikiáltási ár:

9 000 Ft
23,08 EUR, 23,68 USD

Leírás:

Zatta, Antonio (1757-1797): Li Governi di Sciampagna e Brie (Franciaország részének térképe). Di Nuova Projezione, 1777. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, határszínezett. Üvegezett fakeretben, 40x31 cm / Parts of France, old map, engraving, hand-coloured, framed

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andrás

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.