Plakát

Tételek száma: 180

14802.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
1943 Légrády Sándor (1906-1987): Benne bízzatok! plakát, Klösz Gy. és Fia, hajtott, 83×60 cm
14803.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
E. Kandó Gyula: Salgó brikett, Salgótarjáni Kőszénbánya Rt. plakát, hajtott, kis szakadásokkal, 94×63 cm
14804.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
14805.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Bécsi történetek, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Bolváry Géza. Marte Harell, Hans Moser, Hörbiger Pál és mások szereplésével. Pallas fotooffset, papír. P. Kiss jelzéssel a plakáton Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Wiener Gschichten, damaged, fotooffset on paper.
14806.

Bécsi történetek, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Bolváry Géza. Marte Harell, Hans Moser, Hörbiger Pál és mások szereplésével. Pallas fotooffset, papír. P. Kiss jelzéssel a plakáton Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Wiener G'schichten, damaged, fotooffset on paper.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Udvari bál, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Henry Koster. Deanna Durbin, Robert Cummings és mások szereplésével. Universal Pictures. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Radó Jenő és Gyula nyomda, Bp.. Kissé sérült, kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie Spring Parade, slightly damaged, spotty, lithograph on paper.
14807.

Udvari bál, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Henry Koster. Deanna Durbin, Robert Cummings és mások szereplésével. Universal Pictures. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Radó Jenő és Gyula nyomda, Bp.. Kissé sérült, kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie "Spring Parade", slightly damaged, spotty, lithograph on paper.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
15
14808.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
14809.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
14810.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
14811.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
14812.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
14813.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft