https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 50

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kandallóóra magyar, 19. sz. közepe, jelzett: Fogel Ferencz N. Károlyban, negyedütős szerkezet, feketére pácolt fa tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott díszekkel, gyöngyház rátétekkel, felső félköríves mezőben gouache tájkép, kulccsal, sérült ingával, működik, sérült, hiányos veretek, a cilindere sérült, szerkezete tisztítást igényel. m: 59 cm
11853.

Kandallóóra magyar, 19. sz. közepe, jelzett: "Fogel Ferencz N. Károlyban", negyedütős szerkezet, feketére pácolt fa tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott díszekkel, gyöngyház rátétekkel, felső félköríves mezőben gouache tájkép, kulccsal, sérült ingával, működik, sérült, hiányos veretek, a cilindere sérült, szerkezete tisztítást igényel. m: 59 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
EUR
,
441,18
USD
Ajánlatok száma:
1
Omega Seamaster automata. fém tokkal, szép, szövet hatású számlappal, kék bőr szíjjal, működő, jó állapotban d: 35 mm
11854.

Omega Seamaster automata. fém tokkal, szép, szövet hatású számlappal, kék bőr szíjjal, működő, jó állapotban d: 35 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
EUR
,
529,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Jean Marcel női kvarc karóra zafírüveggel, elemmel, eredeti bőr szíjjal, működő, jó állapotban, d: 23 mm
11855.

Jean Marcel női kvarc karóra zafírüveggel, elemmel, eredeti bőr szíjjal, működő, jó állapotban, d: 23 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
EUR
,
129,41
USD
Ajánlatok száma:
1
Momo design Chono Bull Head chronometer kvarc karóra, kaucsuk szíjjal d: 40 mm
11856.

Momo design Chono Bull Head chronometer kvarc karóra, kaucsuk szíjjal d: 40 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
2
Roamer férfi öltönyóra, kézi felhúzós 17 köves szerkezet, bőr szíjjal, szép állapotban, jelzett koronával, papírral. d: 33 mm
11857.

Roamer férfi öltönyóra, kézi felhúzós 17 köves szerkezet, bőr szíjjal, szép állapotban, jelzett koronával, papírral. d: 33 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
1
LEGO quartz karóra, elemcsere szükséges, szép állapotban, d:30mm
11858.

LEGO quartz karóra, elemcsere szükséges, szép állapotban, d:30mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Anker mechanikus svájci karóra, 21 köves, dátumkijelzős, sorszámozott, szíj nélkül, kopottas állapotban, nem működik, d: 33 mm
11859.

Anker mechanikus svájci karóra, 21 köves, dátumkijelzős, sorszámozott, szíj nélkül, kopottas állapotban, nem működik, d: 33 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
2
LCD női kvarc óra leírással, korona hiányzik
11860.

LCD női kvarc óra leírással, korona hiányzik

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Leisure by Lee férfi kvarc karóra, elemmel, működik 35 mm
11861.

Leisure by Lee férfi kvarc karóra, elemmel, működik 35 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Geneva kvarc női és férfi karórák, elemmel, működnek, fém szíjjal
11862.

Geneva kvarc női és férfi karórák, elemmel, működnek, fém szíjjal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Geneve kvarc női és férfi karórák, elemmel, működnek, fém szíjjal
11863.

Geneve kvarc női és férfi karórák, elemmel, működnek, fém szíjjal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Seiko automata karóra, vízálló, naptár funkcióval, fém szíjjal, jó állapotban, d: 32 mm
11864.

Seiko automata karóra, vízálló, naptár funkcióval, fém szíjjal, jó állapotban, d: 32 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz