Tétel

Kikiáltási ár:

1 000 Ft
2,56 EUR, 2,63 USD

Leírás:

1941-1944 Szépművészet c. folyóirat 4 db száma, II. évf. 2., 8., 9. sz., V. évf. 4 sz., szerk.: Mariay Ödön. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, kissé sérült borítókkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.