Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Leírás:

Schillers Werke 1-4. Bände. Hrsg. J. G. Fischer. Illustrirt von ersten deutschen Künstlern. Stuttgart und Leipzig,én.,Deutsche Verlags-Anstalt. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andrás

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.