Vastagh Géza (1866-1919): Baromfiudvar 1917. Olaj, vászon. Jelezve bal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Vastagh-Geza-1866-1919-Baromfiudvar-1917-Olaj-vaszon-Jelezve-balra-lent-55x73cm~II2661221
2661221
420
240000
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
Leírás: Vastagh Géza (1866-1919): Baromfiudvar 1917. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 55x73cm
: nagy_andras