Versaille jelzett matricás porcelán tányér, kopott, d:16cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Versaille-jelzett-matricas-porcelan-tanyer-kopott-d16cm~II2529720
2529720
11484
419
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: Versaille jelzett matricás porcelán tányér, kopott, d:16cm
: karap_norbert