Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 219

Ezüst (Ag) hamutál, vésett felirattal: Antwerpen-Budapest Prisma Diamonds. Jelzés nélkül, 11cm, nettó: 53g
19072.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
76,92
78,95
Ezüst (Ag) ovális asztali képkeret. Jelzett, kopottas állapotban, nettó: 37,1 g, külső méret: 10x8 cm
19073.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,41
57,89
Ezüst (Ag) vegyes ékszerek, jelzettek, bruttó: 45g
19074.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,51
21,05
Ezüst (Ag) Thomas Sabo kígyó medál, jelzett, szemeiből hiányzik a kő, 6cm, nettó: 4,5g
19075.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,10
14,47
Ezüst (Ag) 4db pohártartó, jelzett, d: 9 cm, nettó: 82g
19076.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
35,90
36,84
13
Ezüst (Ag) sótartó, jelzett, m: 3 cm, nettó: 34g
19077.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,38
15,79
Arany (Au/14k) karkötő, jelzett, d: 6cm, nettó: 9g
19078.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
256,41
263,16
Arany (Au/14k) Zsebóratok, rossz szerkezettel, bruttó: 28 g, d: 30mm
19079.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
123,08
126,32
10
Arany (Au/14k) nyaklánc, jelzett, h: 42cm, össze gabalyodott, nettó: 2,5g
19080.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,15
47,37
Arany (Au/14k) karóra hátlap, jelzett, nettó: 4g, d: 31mm
19081.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,64
26,32
28
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, h: 41cm, nettó: 9,4g
19082.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,38
15,79
Arany (Au/18k) szív alakú medál, kövekkel ékítve, jelzett, 2,5cm, bruttó: 2g
19083.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,28
52,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.