Plakát

Tételek száma: 256

Hétszilvafa. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Turay Ida, Csortos Gyula, Szilassy László, Kiss Manyi, Vaszary Piri szereplésével, rendezte Podmaniczky Félix. Zene: Sándor Jenő. Litográfia, papír. A (?) jelzéssel a litográfián. Unitas nyomda., Bp. Imago Film. Lap széle sérült és kissé foltos, hajtásnyomokkal. 94×30 cm. / Vintage rare poster of a Hungarian movie from 1940, lithograph on paper, with some damages on the edges, a bit spotty.
14772.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Kreutzer-Sonáta. (Die Kreutzersonate). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1937. Lil Dagover, Peter Pedersen és mások szereplésével. Rendezte: Veit Harlan. Litográfia, papír. Kuti és Csertyánszky nyomda, Bp. Ufa. Sarkaiban és szélein sérült és hiányos, hajtásnyomokkal,. 95×30 cm. A Kuti és Csertyánszky nyomda mindössze három évig, 1935-től 1938-ig működött. Ritka! / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie (Die Kreutzersonate) starring Lil Dagover, lithograph on paper, with smaller damages, bit spotty. 95×30 cm.
14773.

Kreutzer-Sonáta. (Die Kreutzersonate). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1937. Lil Dagover, Peter Pedersen és mások szereplésével. Rendezte: Veit Harlan. Litográfia, papír. Kuti és Csertyánszky nyomda, Bp. Ufa. Sarkaiban és szélein sérült és hiányos, hajtásnyomokkal,. 95×30 cm. A Kuti és Csertyánszky nyomda mindössze három évig, 1935-től 1938-ig működött. Ritka! / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie ("Die Kreutzersonate") starring Lil Dagover, lithograph on paper, with smaller damages, bit spotty. 95×30 cm.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Bulu, a fehér tigris (Booloo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Colin Tapley szereplésével. Rendezte: Clyde E. Elliott. Litográfia, papír. Nemes jelzéssel a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lap tetején korabeli ceruzás felirattal: Attila mozgóban december 26-án. Feltehetően a budafoki Attila mozgó, amely az 1920-as évek végén nyitotta meg kapuit. Lap széle kissé sérült és kissé foltos, hajtásnyomokkal. 94×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie Booloo from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges, a bit spotty.
14774.

Bulu, a fehér tigris (Booloo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Colin Tapley szereplésével. Rendezte: Clyde E. Elliott. Litográfia, papír. Nemes jelzéssel a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lap tetején korabeli ceruzás felirattal: "Attila mozgóban december 26-án". Feltehetően a budafoki Attila mozgó, amely az 1920-as évek végén nyitotta meg kapuit. Lap széle kissé sérült és kissé foltos, hajtásnyomokkal. 94×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Booloo" from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges, a bit spotty.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Ének a búzamezőkről, 1947. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Szőts István. Litográfia, papír. Gáti litográfia. Szakadásokkal. Hajtásnyomokkal. Feltekerve 84×28 cm / Vintage Hungarian movie poster, with tears, lithography on paper.
14775.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1930 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Péti Salpeter (Pétisó). A Péti Nitrogénművek kétoldalas, német nyelvű, illusztrált reklámkiadványa, kisplakát. Bp., Klösz-ny. Apró szakadással, 30x21 cm
14776.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1920 Földes-féle Margit-créme puder szappan üdit, szépít, fiatalít, villamosplakát, sérült, 23x17cm
14777.

cca 1920 "Földes-féle Margit-créme puder szappan üdit, szépít, fiatalít", villamosplakát, sérült, 23x17cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19
1942 A Hétfő Reggel című 1939-1944 között hétfőnként megjelenő napilap reklámplakátja, jó állapotban, 23,5×15 cm
14778.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1930 Komjáti Gyula rajzai és rézkarcai egy hadifogoly haláltusájáról, plakát, sérülésekkel, hajtott, fólia borítással, 46×31 cm
14779.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1928 Pánik c. német film plakátja, Deutsche Filmexport, lyukasztással, 33,5x23 cm
14780.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
25
cca1930 Arizona fehérnemű üzem plakátterv, papír, vegyes technika, 23,5x23,5 cm
14781.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1929 Orsz. M. Kir. Színművészeti Akadémia előadásai az Urániában, plakát, hajtott, apró szakadásokkal, 31x48 cm
14782.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1891 Sepsiszentgyörgy, Egy szegény ifjú története előadás plakátja, Deréki Antal jutalomjátéka, foltos, kis szakadásokkal, 47x31 cm
14783.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft