Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 57

32336.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
32337.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
32338.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Ausztria 1935. Bécsi Regatta Egyesület / 50. évfordulós regatta kétoldalas Br emlékplakett (50mm) T:1- patina, kis ph Austria 1935. Vienna Regatta Association / 50th Anniversary Regatta (Wiener Regattaverein / 50 Jubilaumsregatta) two-sided Br commemorative medallion (50mm) C:AU patina, small edge error
32339.

Ausztria 1935. "Bécsi Regatta Egyesület / 50. évfordulós regatta" kétoldalas Br emlékplakett (50mm) T:1- patina, kis ph Austria 1935. "Vienna Regatta Association / 50th Anniversary Regatta (Wiener Regattaverein / 50 Jubilaumsregatta)" two-sided Br commemorative medallion (50mm) C:AU patina, small edge error

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
32340.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ausztria 1966. I. Ferdinánd jelzett Ag emlékveret az 1527-es Pfunder (12kr) mintájára, díszdobozban (13,50g/0,900/30mm) T:2- patina Austria 1966. Ferdinand I marked Ag commemorative coin of the Pfunder (12kr) coin from 1527, in original case (13,50g/0,900/30mm) C:VF patina
32341.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ausztria / Bécs 1978. Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1978 ezüstözött Br emlékérem, peremen Bronze beütéssel. Szign.: Grienauer (70mm) T:1- Austria / Vienna 1978. Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit herrn Rudolf Drevo Wien 1978 (For Faithful Work to Mr. Ludwig Kopic Vienna 1965) silvered Br medal with Bronze hallmark on the edge. Sign.: Grienauer (70mm) C:AU
32342.

Ausztria / Bécs 1978. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1978" ezüstözött Br emlékérem, peremen "Bronze" beütéssel. Szign.: Grienauer (70mm) T:1- Austria / Vienna 1978. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit herrn Rudolf Drevo Wien 1978 (For Faithful Work to Mr. Ludwig Kopic Vienna 1965)" silvered Br medal with "Bronze" hallmark on the edge. Sign.: Grienauer (70mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria 1988. II. János Pál pápa Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (164x72mm) T:2 ph Austria 1988. Pope Johannes Paulus II in Österreich - Yes to faith, yes to Life (Ja zum glauben ja zum leben) Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (164x72mm) C:XF edge error
32343.

Ausztria 1988. "II. János Pál pápa Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre" Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (164x72mm) T:2 ph Austria 1988. "Pope Johannes Paulus II in Österreich - Yes to faith, yes to Life (Ja zum glauben ja zum leben)" Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (164x72mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ausztria 1990. Vénusz - Naptár 1990 jelzett Ag naptárérem (25,87g/0.900/40mm). Szign.: ZA / Wähner T:2 Austria 1990. Venus - Jahresregent 1990 hallmarked Ag calendar medallion (25,87g/0.900/40mm). Sign.: ZA / Wähner C:XF
32344.

Ausztria 1990. "Vénusz - Naptár 1990" jelzett Ag naptárérem (25,87g/0.900/40mm). Szign.: ZA / Wähner T:2 Austria 1990. "Venus - Jahresregent 1990" hallmarked Ag calendar medallion (25,87g/0.900/40mm). Sign.: ZA / Wähner C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
32345.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Csehszlovákia 1978. Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde ezüstözött fém emlékérem plombált tokban. Szign.:C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) patina Czechslovakia 1978. Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978 silver-plated metal medallion in a sealed plastic case. Sign.:C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP) patina
32346.

Csehszlovákia 1978. "Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde" ezüstözött fém emlékérem plombált tokban. Szign.:C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) patina Czechslovakia 1978. "Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978" silver-plated metal medallion in a sealed plastic case. Sign.:C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP) patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
32347.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft