17147.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Zechmeister László: Organikus chemia. Felsőbb tanulmányok támogatására. II. köt.: Gyűrűs és ismeretlen szerkezetű anyagok. Bp., 1932, Sylvester, VII-XII+255-578 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, javított címlappal. Érdekes ajándékozási sorokkal. A szerző, Zechmeister László (1889-1972) vegyészmérnök által Gróh Gyula (1886-1952) kémikus, fizikokémikus részére DEDIKÁLT példány, de a szerző aláírása nélkül.