17143.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 000 Ft
Dr. Berend Miklós, Dr. Preisich Kornél: A gyermekgyógyászat compendiuma. Gyakorló orvosok és orvosnövendékek számára. Átnézte és előszóval ellátta: Dr. Bókay János. Bp., 1899, Mai Henrik és Fia (Márkus Samu-ny.), VI+(2)+580 p. + 4 t. (két színes, két fekete-fehér képtábla). Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, a könyv végén található fekete-fehér képtáblák kijárnak.