Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 38

Magyar gyógyszerkönyv. IV. kiadás. Bp., 1934, magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17138.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,57
30,56
20
Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. IV. Brünn 1787. Trassler Korabeli egészbőr-kötés, festett lapélekkel, egy lap szakadt 374p. szníes táblák nélkül
17139.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,58
16,67
Dudichné Vendl Mária - Koch Sándor: A drágakövek, különös tekintettel a mesterséges drágakövekre. Bp., 1935, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban
17140.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,39
11,11
A szarvasmarha-törzskönyvezés és utódellenőrzés évkönyve 1964-1965, 1965/1966. Szerk.: Felszeghy László. Bp., 1966-1967., Országos Állattenyésztési Felügyelőség. Fekete-fehér képanyaggal, kihajtható táblákkal illusztrált. Kiadói kissé kopott papírkötés. Megjelent 800 példányokban.
17141.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,35
10,00
17142.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,23
6,67
Dr. Berend Miklós, Dr. Preisich Kornél: A gyermekgyógyászat compendiuma. Gyakorló orvosok és orvosnövendékek számára. Átnézte és előszóval ellátta: Dr. Bókay János. Bp., 1899, Mai Henrik és Fia (Márkus Samu-ny.), VI+(2)+580 p. + 4 t. (két színes, két fekete-fehér képtábla). Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, a könyv végén található fekete-fehér képtáblák kijárnak.
17143.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,39
11,11
17144.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,79
8,33
17145.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,23
6,67
17146.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,12
3,33
17147.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,12
3,33
Décsi Imre: A nemi élet és az erotika. Egészséges és beteg szerelem. I-IV. kötet. [Két kötetbe kötve.] Egészséges és beteg szerelem. Népszerű tudományos könyvek a szexuális életről. Bp.,[1941], Népszerű Tudományos Könyvek a Szexuális Életről,(Weisz Sándor-ny.), 143+157; 160+128+7 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, az 1. kötet szakadt Kiadói papír védőborítóban, a 2. kötet kissé sérült, laza fűzéssel.
17148.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,56
Pápai Páriz Ferenc: Pax Corporis. Magyar Hírmondó. Bp., 1984, Magvető- Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17149.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,12
3,33

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.