Könyvek: Technika

Tételek száma: 32

17213.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tribology handbook. Editor by M. J. Neale. London, 1975., Newnes-Butterworths. Angol nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A tribológia lényegében a súrlódás, kopás és kenés tudománya.
17214.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Zeitschrift des Vereines Deutscher Ingenieure. Redakteure (szerk.): Dr. Ing. Th. Peters, Direktor des Vereines, und D. Meyer. Band 52. 1908. Erstes Halbjahr. Berlin, 1908, Selbstverlag des Vereines, 1060 p. (A Német Mérnökök Szövetségének folyóirata, 1908. évi első fél évfolyam, egybekötve). Rengeteg szövegközi, fekete-fehér illusztrációval, illetve kihajtható táblával (műszaki rajzok, keresztmetszetek). Német nyelven. Korabeli, sérült félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és a gerincen sérülések, ázásnyomok, helyenként sérült, kissé foltos lapok. Röck István és Első Brünni Gépgyár Részvénytársaság bélyegzőkkel.
17215.

Zeitschrift des Vereines Deutscher Ingenieure. Redakteure (szerk.): Dr. Ing. Th. Peters, Direktor des Vereines, und D. Meyer. Band 52. 1908. Erstes Halbjahr. Berlin, 1908, Selbstverlag des Vereines, 1060 p. (A Német Mérnökök Szövetségének folyóirata, 1908. évi első fél évfolyam, egybekötve). Rengeteg szövegközi, fekete-fehér illusztrációval, illetve kihajtható táblával (műszaki rajzok, keresztmetszetek). Német nyelven. Korabeli, sérült félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és a gerincen sérülések, ázásnyomok, helyenként sérült, kissé foltos lapok. "Röck István és Első Brünni Gépgyár Részvénytársaság" bélyegzőkkel.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
2 db Trabanttal kapcsolatos könyv: Meissner, Franz: Trabant. Hogyan tovább? Ford.: Dr. Buna Béla. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel. + Preusch, Eberhard: Így gondozd a Trabantodat. Ford.: Boda István. Bp., 1973, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval.
17216.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Prof. A Riedler, M. F. Gutermuth: Maschinentechnische Excursionen. Berich über die Studienreisen. Der Studirenden der Tech. Hochschule im Studienjahre 1884/85. Königliche Rheinisch-Westphälische Technische Hochschule in Aachen. Aachen, 1886, Selbstverlag (Autogr. Druck von Chr. Höller, Wien), (8) p. + 52 t. (gépek vázlatai, műszaki rajzok). Német nyelven. Kiadói félvászon mappában, kissé foltos, sérült állapotban.
17217.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
17218.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Boldizsár Tibor (szerk.): Bányászati kézikönyv. I. kötet. Bp., 1956, Műszaki.Kiadói egészvászon kötésben.
17219.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17220.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17222.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tauber, B. A.: Hegesztőkészülékek és gépek. Ford.: Wittvindits Tibor. Bp., 1954, Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat, 420 p. Számos fekete-fehér ábrával, kihajtható mellékletekkel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 1000 példányban.
17223.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17224.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Javítási kézikönyv Wartburg 353 W Wartburg 1.3 típusú személygépkocsikhoz. 1975-1990. Bp., 1998., Maróti -Godal. Kiadói papírkötés.
17225.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft