15608.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
1952 Diadal Helsinkiben, sok képpel illusztrált olimpiai hírmondó, Ifjúsági Könyvkiadó, kopott, szakadt, sérült, 63 p