Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 20

15600.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,99
13,89
15601.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,27
7,78
A szovjet jégkorong-válogatott. Képes ismertető. Moszkva, 1979, Plakat, 24 t. Orosz nyelven. Kissé kopott kiadói papírmappában.
15602.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,56
Vegyes könyvtétel 2db:  Hoppe László: Labdarúgó-bajnokságaink 1901-1969. Bp., 1970, Sport. Kiadói papírkötésben, gerincen szakadozott.  Hoppe László - Hoppe Pál: A labdarúgó-világbajnokságok csillagai. Bp., 1970, Sport. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötésben, gerincen kissé sérült.
15603.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,71
6,11
Sebes Gusztáv: A magyar labdarúgás. Bp., 1955, Sport, 480 p. Fekete-fehér fotókkal, Kiadói kopott félvászon-kötés
15604.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,56
Sebes Gusztáv: A magyar labdarúgás. Bp., 1955, Sport, 480 p. Fekete-fehér fotókkal, Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
15605.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,78
Szelőczey János: Teniszezzünk! A ma teniszének oktatókönyve. Kezdők és haladók oktatókönyve. I. köt.: Kezdők és haladók oktatókönyve. 1. rész: Tenisz-elméletben. 2. rész: Tenisz - gyakorlatban. Bp, 1948,( Fischhof Henrik-ny.). Első kiadás. 222 rajzzal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott és gyűrött papír védőborítóval, javított kötéssel és gerinccel.
15606.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,78
Dr. Lakatos György, Duxler József: Asztali-tenisz. Sombor Ferenc rajzaival. Népszerű Sportkönyvtár. Bp., 1947, Nova, 75+(1) p. Sérült kiadói papírkötés, a könyvtest egy része elvált a kötéstől.
15607.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,56
1952 Diadal Helsinkiben, sok képpel illusztrált olimpiai hírmondó, Ifjúsági Könyvkiadó, kopott, szakadt, sérült, 63 p
15608.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,23
6,67
Atlétikai versenyszabályok. A dekathlon, valamit a férfi, kisok és női pentathlon táblázatokkal. Szerk.: Szabó József. Bp., 1944, Magyar Athletikai Szövetség, 103+(1) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
15609.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,68
Dr. Mező Ferenc: Képek a magyar sport múltjából. (1817-1892). Középfokú Iskolák Sportkörei Országos Szövetségének Könyvtára. Bp., 1926, Hornyánszky Viktor, 197+(3) p. Sérült félvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
15610.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,78
Társadalmi edző, oktatóképző tanfolyamok anyaga. Bp., 1951, Sport Lap- és Könyvkiadó, 123 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a kötéstől részben elvált borítóval, helyenként ceruzás aláhúzásokkal.
15611.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,08
2,22

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.