Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 39

Bús János-Szabó Péter: Béke poraikra... I.,II.,III. kötet, Dokumentum-emlékkönyv a II. világháborúban a keleti hadműveletek során /a történelmi Magyarország területén/ nyugati hadműveleti területén elesett és nyugati hadifogságban meghalt magyar katonákról és munkaszolgálatosokról, Bp., 1999 Varietas 93 Kft., Bp., 2001 Varietas 93 Kft., Bp., 2013, Zrínyi Kiadó, Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban
16558.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Állambiztonsági ismeretek. Az állambiztonsági operatív munka alapjai és titkos nyomozati (operatív) eszközei. 1-3. köt. Szerk.: Gergely Attila. Bp., 1975., BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség, 100+1; 137+7; p.  Megjelent 1000 (ez a 649. számú példány), 700 (ez a 649. számú példány), és 700 (ez a 649. számú példány) sorszámozott példányban.
16559.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
20
Dr. Csonkaréti Károly, Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán. A Császári (és) Királyi Haditengerészet Dunaflottillájától a Magyar Királyi Honvéd Folyamerőkig (1870-1945). Bp., (1991), Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen apró sérüléssel. Dr. Csonkaréti Károly, a könyv egyik szerzője által DEDIKÁLT példány.
16560.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16561.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16562.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
16563.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Pataky Iván, Rozsos László, Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett. II. köt. Bp., 1992, Zrínyi Kiadó, 361+(2) p. Számos fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16564.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Winston S: Chruchill: Die Weltkrisis 1916/1918. Band I. Zürich-Leipzig-Wien,én.,Amalthea-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, beragasztott fekete-fehér képekkel (kivágások.)
16566.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16567.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Domokos György: Ottavio Baldigara. Egy itáliai várfundáló mester Magyarországon. Bp., 2000. Balassi. Kiadói papírkötésben 158p.
16568.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Oltványi László: Harcok Dél-Budapesten 1956. Washington-New York-München, 1981, Magyar Szabadságharcos Szövetség-a volt Magyar Politikai Foglyok Szövetsége-Nemzetőr. 233p. Első kiadás, emigráns kiadás! Néhány fekete-fehér képpel, ábrával illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt és foltos védőborítóval, egy lapon intézményi bélyegzővel, egy másik lapon ceruzás jelöléssel.
16569.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16570.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft