Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 31

17367.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,99
13,89
Rejtő Jenő képregény-sorozat 18 kötete:  A tizennégy karátos autó, Piszkos Fred, a kapitány 1., Piszkos Fred közbelép, rész, Az előretolt helyőrség 1-2. rész., A három testőr Afrikában 1-2. rész. A láthatatlan légió 1-2. rész, A szőke ciklon, Az elveszett cirkáló, A megkerült cirkáló, Egy bolond száz bajt csinál, Vesztegzár a Grand Hotelben, A sárga garnizon/Víkend a pokolban, Bradley Tamás visszaüt, Pipacs, a fenegyerek / Minden jó, ha vége van, Az úr a pokolban is úr/A végzetes gyűrű. Kissé kopott borítóval, közte 1-2 foltossal.
17368.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,27
7,78
16
[Pósa Lajos]: Nyuszi világ. Írta: Lajos bácsi. Bp., é.n., Forrás-ny., (12) p. Spirálfűzött keménytáblás kötés, helyenként kopottas, az utolsó lap elvált.
17369.

[Pósa Lajos]: Nyuszi világ. Írta: Lajos bácsi. Bp., é.n., "Forrás"-ny., (12) p. Spirálfűzött keménytáblás kötés, helyenként kopottas, az utolsó lap elvált.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,23
6,67
Sokat eszel, erős leszel! Gyermek mérce. Bp., (1953), Athenaeum-ny. Félvászon-kötés, kihajtható (max. 120 cm), kissé sérült, tollas feljegyzésekkel.
17370.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,56
R.-né Segesváry Izabella: Napfénytündérke elrablása. Mädy néni meséi. Bp., 1925, a szerző kiadása (Ujságüzem-ny.), 47+1 p. Oldalszámozáson belüli fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón saroktöréssel.
17371.

R.-né Segesváry Izabella: Napfénytündérke elrablása. Mädy néni meséi. Bp., 1925, a szerző kiadása ("Ujságüzem"-ny.), 47+1 p. Oldalszámozáson belüli fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón saroktöréssel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,56
17372.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,68
17373.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,64
3,89
2db régi képes mesekönyv, Nelson: Animal Pictures, R. Engelhardt: Bekante vom Lande
17374.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,78
2 db 3D mesekönyv - Jane Ray: Hamupipőke. Bp., 2012, Pongrác + Kubasta, Vojtech: Jancsi és Juliska. Bp., 2017, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17375.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,79
8,33
100 ukrán népmese. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17376.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,68
Gáspárné Dávid Margit: Csöppike kalandjai Párisban. Pályi Jenő rajzaival. Bp.,én., Nova. Kiadói kopott félvászon-kötés, kissé sérült, laza kötéssel.
17377.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,78
Edmondo de Amicis: Szív. A gyermekek számára. Ford.: Radó Antal. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 1 t. + 272 p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval.
17378.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,64
3,89

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.