17350.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
2 000 Ft
Malory, Thomas: Morte Darthur. Sir Thomas Malory's Book of King Arthur and of his Noble Knights of the Round Table. With an introduction by Sir Edward Trachey. The Globe Edition. London, 1868, Macmillan and Co., XXXVII+496+4 p. Angol nyelven. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.