Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 7

Alessandro Manzoni (1785-1873): Opere di Alessandro Manzoni in verso e in prosa. Volume unico. Adorno di 12 vignette. Napoli, 1844., Nel Gabinetto Letterario, 1 t. +844+3 p.+10 t. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, foltos lapokkal, egy szakadt lappal, egy hiányzó táblával.
17348.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,08
23,61
4 db francia árnyképes könyv, 1935 k. kiadások: Contes de fées + Fables de La Fontaine + Paris illuminated+ Tout change. Kiadói papírkötés, részben sérült.
17349.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,56
Malory, Thomas: Morte Darthur. Sir Thomas Malorys Book of King Arthur and of his Noble Knights of the Round Table. With an introduction by Sir Edward Trachey. The Globe Edition. London, 1868, Macmillan and Co., XXXVII+496+4 p. Angol nyelven. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
17350.

Malory, Thomas: Morte Darthur. Sir Thomas Malory's Book of King Arthur and of his Noble Knights of the Round Table. With an introduction by Sir Edward Trachey. The Globe Edition. London, 1868, Macmillan and Co., XXXVII+496+4 p. Angol nyelven. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,56
John Arden: Left.handed liberty. London, 1965. Methuen.. Kiadói papírkötésben
17351.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,56
Bölsche, Wilhelm: Im Bernsteinwald. Stuttgart, 1927, Kosmos. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban / linen binding
17352.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,12
3,33
Alfred Biese: Deutsche Literaturgeschichte. Erster Band: Von den Aufängen bis Herder. (Német irodalomtörténet. Első kötet: Kezdetektől Herderig.) München, 1913, C. H. Becksche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, egy-két foltos, és egy-két sérült lappal, néhány lapon ceruzás aláhúzásokkal.
17353.

Alfred Biese: Deutsche Literaturgeschichte. Erster Band: Von den Aufängen bis Herder. (Német irodalomtörténet. Első kötet: Kezdetektől Herderig.) München, 1913, C. H. Beck'sche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, egy-két foltos, és egy-két sérült lappal, néhány lapon ceruzás aláhúzásokkal.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,78
17354.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,56

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.