Tétel

Kikiáltási ár:

16 000 Ft
43,24 EUR, 47,06 USD

Leírás:

Magyarország művészeti emlékei I-III. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. I. köt.: Gerevich Tibor: Magyarország románkori emlékei, 842+1 p.+2 (kihajtható tábla, közte 1 térkép vázlat) t. A 277-808 oldalak között, I-től CCLXIV-ig számozott fekete-fehér képtáblával.; II. köt.: Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Gerevich Tibor előszavával, 97+3 p.+5 (kép mellékletek, közte 1 színes) t. +CLX (számozott fekete-fehér képtáblák) t. + 6 p.; IV. köt.: Rados Jenő: Magyar kastélyok. Gerevich Tibor előszavával. 404+1 p. +1(kihajtható térképvázlat) t.+11 (kép mellékletek) t. A 79-394 oldalak között, I-től CLVIII-ig számozott fekete-fehér képtáblával.; Bp., 1938-1939, Műemlékek Országos Bizottsága - Kir. M. Egyetemi Nyomda. Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. 3 kötetben teljes, a III. kötet nem jelent meg. Kiadói félbőr-kötésben, kopott, foltos borítókkal, a gerinceken kopásnyomokkal, az I. és a III. kötet gerincén kis sérülésekkel, az I. kötetnél foltos lapélekkel, de belül jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras