Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 307

16598.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Katona Imre: Porcelánlexikon. Az európai porcelánműhelyek, porcelánmanufaktúrák és porcelánjegyek enciklopédiája. Bp., 1999, Gesta. Gazdag képanyaggal, jelzésekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, egy-két ceruzás bejelöléssel. Rendkívül izgalmas és ritka szakmunka!
16599.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
16600.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Dr. Homér Lajos: A bútor története Egyiptomtól Napjainkig. Bp.,(1947), Barka,(Reiner Ödön-ny.), 313+2 p.+1 lev. hibajavítás. II. bővített kiadás. 103 - 286. oldalak között fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal a borítón, Dr. Okolicsányi Kuthy de Okolicsna ex libris-szel.   Számozott, 2. számú, a szerző, Homér Lajos (1909-?) által ALÁÍRT példány.
16601.

Dr. Homér Lajos: A bútor története Egyiptomtól Napjainkig. Bp.,(1947), "Barka",(Reiner Ödön-ny.), 313+2 p.+1 lev. hibajavítás. II. bővített kiadás. 103 - 286. oldalak között fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal a borítón, Dr. Okolicsányi Kuthy de Okolicsna ex libris-szel. Számozott, 2. számú, a szerző, Homér Lajos (1909-?) által ALÁÍRT példány.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16602.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. I-V. kötet. Bp., 1984-1987, Helikon. Reprint kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott kiadói papírtokban, jó állapotban.
16603.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16604.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
16605.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16606.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Magyar Vilmos: Alpár Ignác élete és működése II. rész: Út a hírnév felé. 1882-1896. Bp., 1933, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 97+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, koszos borítóval.
16607.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hantai. Szerk.: Fabényi Júlia, Kürti Emese, Popovics Viktória. (Kiállítási katalógus.) Bp., 2014, Ludwig Múzeum-Kortárs Művészeti Múzeum, 211 p. Gazdag képanyaggal, Hantai Simon műveinek reprodukcióival illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16608.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Judit Reigl. Szerk.: Andrási Kata, Makláry Kálmán. Bp., 2005, Makláry Artworks Kft.-Műcsarnok, 199 p. Gazdag képanyaggal, Reigl Judit műveinek reprodukcióival illusztrálva. Magyar, francia és angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16609.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft