https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Fotó

Tételek száma: 456

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1924 ,,Hóhér, Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett vintage trükkfotó, a felvételen Kerny István és Gizella leánya szerepel, 10,3x11,5 cm, karton (sarkán törés) 23x17 cm
13133.

cca 1924 ,,Hóhér", Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett vintage trükkfotó, a felvételen Kerny István és Gizella leánya szerepel, 10,3x11,5 cm, karton (sarkán törés) 23x17 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,77
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1929 Somogy megyei asszonyok, Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából (írógéppel) feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 22,5x16,8 cm
13134.

cca 1929 Somogy megyei asszonyok, Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából (írógéppel) feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 22,5x16,8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,31
EUR
,
8,89
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1920 Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából hideg pecséttel jelzett, vintage ,,trück fotó, azaz a nagyítás során készített fotómontázs (rőzsehordó), ezüst zselatinos fotópapíron, 5,4x13,8 cm, karton 9x18 cm
13135.

cca 1920 Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából hideg pecséttel jelzett, vintage ,,trück" fotó, azaz a nagyítás során készített fotómontázs (rőzsehordó), ezüst zselatinos fotópapíron, 5,4x13,8 cm, karton 9x18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,79
EUR
,
222,22
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1933 Sióagárd, mosoly-csali szőlő, Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotóművészeti alkotás, pecséttel jelzett, 21,3x14,5 cm
13136.

cca 1933 Sióagárd, mosoly-csali szőlő, Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotóművészeti alkotás, pecséttel jelzett, 21,3x14,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
10,91
EUR
,
11,67
USD
Ajánlatok száma:
0
Balogh Rudolf (1879-1944): Fiúcska és havas tájj, 2 db jelzetlen fotóművészeti alkotás, 30×24 cm
13137.

Balogh Rudolf (1879-1944): Fiúcska és havas tájj, 2 db jelzetlen fotóművészeti alkotás, 30×24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
EUR
,
5,56
USD
Ajánlatok száma:
0
1973 Bujáki Katalin aláírt vintage fotóművészeti alkotása (fehér szék), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x15,5 cm
13138.

1973 Bujáki Katalin aláírt vintage fotóművészeti alkotása (fehér szék), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x15,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,16
EUR
,
4,44
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1988 Csigó László budapesti fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotó (halgazdaság), ezüst zselatinos fotópapíron, 23x16,8 cm
13139.

cca 1988 Csigó László budapesti fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotó (halgazdaság), ezüst zselatinos fotópapíron, 23x16,8 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,16
EUR
,
4,44
USD
Ajánlatok száma:
1
1963 Fábos Mihály: Győri piactér, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 8,3x24 cm
13140.

1963 Fábos Mihály: Győri piactér, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 8,3x24 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,16
EUR
,
4,44
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1979 Fodor Ferenc soproni fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotó (A papírember), ezüst zselatinos fotópapíron, 18x12,8 cm
13141.

cca 1979 Fodor Ferenc soproni fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotó (A papírember), ezüst zselatinos fotópapíron, 18x12,8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,16
EUR
,
4,44
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1978 Flesch Bálint budapesti fotóművész vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 17,4x23,3 cm
13142.

cca 1978 Flesch Bálint budapesti fotóművész vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 17,4x23,3 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,16
EUR
,
4,44
USD
Ajánlatok száma:
0
Gruber Ferenc: Sopron, nő babakocsival, hátoldalon feliratozott fotó, 23,5×17 cm
13143.

Gruber Ferenc: Sopron, nő babakocsival, hátoldalon feliratozott fotó, 23,5×17 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,23
EUR
,
6,67
USD
Ajánlatok száma:
2
Gyertyás László (1947-1994): Múló idő. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, több (magyar és külföldi) pecséttel jelzett, sarkain apró lyukakkal / kis sérüléssel, 40x30 cm
13144.

Gyertyás László (1947-1994): Múló idő. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, több (magyar és külföldi) pecséttel jelzett, sarkain apró lyukakkal / kis sérüléssel, 40x30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,68
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz