Metszetek

Tételek száma: 112

10748.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
cca 1800 3 db klf. rézmetszet római istenségekről (Pluto, Medea, stb.), egyik Johann Ender után, klf. méretekben, részben foltos.
10749.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Római kori amfiteátrum látképe a Nápolyi Királyság területén. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. hajtásnyommal, papírra kasírozva. 9x13 cm
10750.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1789-1860 30 db klf. rézmetszet, klf. méretekben, részben foltos. Érdekes, átnézésre érdemes anyag!
10751.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1800 10 db klf. rézmetszet, többségében Schiller drámáihoz készült illusztrációk, klf.méretekben, részben kissé foltos.
10752.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1800 3 db klf. rézmetszet a Harmincéves háború jeleneteivel, klf. méretekben, részben kissé foltos. 9x7 cm körüli méretben.
10753.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Hodges után, Simon metszése: Luknau vára (Palais de Luknau). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 10x12,5 cm
10754.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Napóleon sírjának felnyitása. Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Foltos. 9x12 cm
10755.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10756.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Franz Xaver Stöber (1795-1858) metszése, Schedy után: Iván nagyfejedelem halála. Rézmetszet, papír, papírra kasírozva. 15x9 cm
10757.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Deveria után, Coignet metszése: Franciaországi Izabella királyné lovon. Rézmetszet,papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. 12x9 cm
10758.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Paolo Veronese (1528-1588) után, William (Wilhelm) Unger (1837-1932) metszése: St. Geminianus és St. Severus. Rézkarc, papír. Jelzett a metszeten. 20x14 cm
10759.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft