Militária

Tételek száma: 63

1873. Hadiérem bronz katonai érdemérem mellszalag nélkül T:2-  Hungary 1873. Military Medal bronze medal without ribbon C:VG
32306.

1873. "Hadiérem" bronz katonai érdemérem mellszalag nélkül T:2- Hungary 1873. "Military Medal" bronze medal without ribbon C:VG

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1- ph. sérült kard rátét Hungary 1890. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis) gold plated bronze decoration with ribbon C:AU edge error damaged swords NMK 246.
32307.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1- ph. sérült kard rátét Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU edge error damaged swords NMK 246.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
9
1890-1918. Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya 25 év szolgálat után, mellszalag nélkül T:2 Hungary 1890-1918. Military Long Service Cross III class for officers for 25 years service, without ribbon C:XF NMK 147.
32308.

1890-1918. "Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya" 25 év szolgálat után, mellszalag nélkül T:2 Hungary 1890-1918. "Military Long Service Cross III class" for officers for 25 years service, without ribbon C:XF NMK 147.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
14
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration with ribbon C:AU,XF NMK 249.
32309.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with ribbon C:AU,XF NMK 249.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:AU,XF patina NMK 249.
32310.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:AU,XF patina NMK 249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1908. Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross gilt Br decoration without ribbon C:AU,XF NMK 269.
32311.

1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt Br decoration without ribbon C:AU,XF NMK 269.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
1908. Katonai Jubileumi Kereszt Br kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces Br decoration with original ribbon C:XF NMK 269.
32312.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" Br kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" Br decoration with original ribbon C:XF NMK 269.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalaggal, szalagsávval T:2 Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gilt Br decoration with original ribbon and miniature ribbon C:XF NMK 269.
32313.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalaggal, szalagsávval T:2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt Br decoration with original ribbon and miniature ribbon C:XF NMK 269.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14
1911-1918. Katonai Legénységi Szolgálati Jel III. osztálya Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1911-1918. Military Service Medal 3nd class Br decoration with ribbon C:XF NMK 155.
32314.

1911-1918. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel III. osztálya" Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1911-1918. "Military Service Medal 3nd class" Br decoration with ribbon C:XF NMK 155.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt Br kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 Br decoration with not own ribbon C:XF NMK 275.
32315.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" Br kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" Br decoration with not own ribbon C:XF NMK 275.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1914. Éljenek a győzelmes szövetségesek / Világháború emléke 1914 Zn emlékérem füllel (29mm) T:3
32316.

1914. "Éljenek a győzelmes szövetségesek / Világháború emléke 1914" Zn emlékérem füllel (29mm) T:3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 ph. Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal bronze medal without ribbon and ear. Sign: Tautenhayn C:XF edge error NMK 137.
32317.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 ph. Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" bronze medal without ribbon and ear. Sign: Tautenhayn C:XF edge error NMK 137.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft